zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu. Przeczytaj: jak wyłączyć pliki cookie. Szczgółowe informacje na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zintegrowany System Informatyczny
Instytutu Kardiologii
mapa serwisu
Instytut Kardiologii

Promujemy projekty finansowane ze środków UE

przez Agnieszka Kombel

Trasa koncertowa "Lata z radiem"

Odwiedziliśmy 10 miast w Polsce, mieliśmy szansę zaprezentować ich mieszkańcom korzyści jakie wynikają ze wsparcia unijnego dla innowacyjnych projektów w służbie zdrowia. Rozmawialiśmy z odwiedzającymi nasze stoisko na temat projektów realizowanych z Instytucie Kardiologii, zaprezentowaliśmy także możliwości nowoczesnej telemedycyny przeprowadzając blisko 500 bezpłatnych badań i telekonsultacji EKG.

Wróć

Copyrights © 2010-2021 Instytut Kardiologii. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Alpejska 42, 04-628 Warszawa, tel. (0 22) 815 30 11, admin@ikard.pl
regulamin korzystania
polityka prywatności
mapa serwisu
kontakt

NFZ
Design: SIMPLICA