zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu. Przeczytaj: jak wyłączyć pliki cookie. Szczgółowe informacje na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zintegrowany System Informatyczny
Instytutu Kardiologii
mapa serwisu
Instytut Kardiologii

Science Management System wdrożony

przez Agnieszka Kombel

system wspierania projektów naukowych w IK rozpoczął działanie

Miło nam poinformować, że sukcesem zakończyła się faza testowania i pełnego uruchomienia systemu wspierającego działalność naukową w Instytucie Kardiologii.

Sience Management System (SMS) jest autorskim rozwiązaniem pracowników Działu Systemów Informatycznych Instytutu Kardiologii stworzonym w ramach projektu ?Zintegrowany system informatyczny wspomagający badania nad chorobami układu krążenia? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Stworzony system, wypracowany w ścisłym partnerstwie z kadrą naukową Instytutu, możliwie najdokładniej odpowiada na potrzebę usprawnienia pracy nad projektami badawczymi, ograniczenie czasu poświęcanego dotąd na dotarcie do danych medycznych, czy też możliwie uproszczonego sposobu aplikowania o środki i raportowania o efektach prowadzonych prac naukowo-badawczych. 

Użytkownikom "SMS-a" życzymy wielu sukcesów.

Zespół Projektu

Wróć

Copyrights © 2010-2021 Instytut Kardiologii. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Alpejska 42, 04-628 Warszawa, tel. (0 22) 815 30 11, admin@ikard.pl
regulamin korzystania
polityka prywatności
mapa serwisu
kontakt

NFZ
Design: SIMPLICA