zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu. Przeczytaj: jak wyłączyć pliki cookie. Szczgółowe informacje na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zintegrowany System Informatyczny
Instytutu Kardiologii
mapa serwisu
Instytut Kardiologii

Wyłoniono dostawcę Cyfrowej Biblioteki Przypadków Medycznych

przez Agnieszka Kombel

Sukcesem zakończył się twający od kwietnia b.r. proces wyboru dostawcy rozwiązania dla Cyfrowej Biblioteki Przypadków Medycznych powstającej w Instytucie w ramach projektu Zintegrowany System Informatyczny wspomagający badania nad chorobami układu krążenia.

Najkorzystniejszą ofertę, zgodnie z kryteriami określonymi w SIWZ złożyła firma Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. z Warszawy. Oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów w kryteriach: cena, koncepcja wykonania kluczowych zadań projektowych, wykonanie zadań testowych. Instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz opracowanie i wdrożenie Cyfrowej Biblioteki Przypadków Medycznych w zakresie działalności naukowej, medycznej i administracyjnej zakończy się w lutym 2013 roku.

Wróć

Copyrights © 2010-2021 Instytut Kardiologii. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Alpejska 42, 04-628 Warszawa, tel. (0 22) 815 30 11, admin@ikard.pl
regulamin korzystania
polityka prywatności
mapa serwisu
kontakt

NFZ
Design: SIMPLICA